Монітор LG 27" 27G411A-B IPS 120Hz HDMI, DP, Audio, IPS 120Hz, 1ms, sRGB 99%, G-SYNC, FreeSync, HDR10
Артикул: 27G411A-B
Немає на складі
В наявності
-3.33 %
Немає на складі
Способи доставки
  • Знижка на товар при замовленні від 10шт-5%
  • Замовлення відправляються після повної безготівкової оплати
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • на будь-яке відділення Rozetka (тільки наперед оплачені замовлення)
  • Самовивіз з точки видачі
Способи оплати
  • Безготівковий переказ на рахунок компанії (рахунок фактуру скидає менеджер)
Опис
Монітор LG 27G411A-B з діагоналлю 27" оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 144 Гц (Overclock). Відтворює 99% простору sRGB і підтримує HDR10 та HDR Effect. Технології NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync забезпечують плавність кадрів. Час відгуку 5 мс та функції Black Stabilizer, Crosshair і Dynamic Action Sync підходять для ігрових сценаріїв. Підключення доступне через HDMI, DisplayPort і аудіовихід для навушників.
Характеристики
Основні
  • Призначення:
    для ігор, для дому та офісу
  • Тип пристрою:
    монітор
  • Тип матриці:
    IPS
  • Підтримка сторін:
    16:9
Фізичні
  • Колір:
    чорний
  • Яскравість екрану:
    250 кд/м2
Функціональні можливості
  • Технології:
Дисплей
  • Діагональ екрану:
    27 "
Сканування
  • Глибина кольору:
    16.7 млн. кольорів
Роз`єми
  • Входи:
    Headphone Out, 1 x DisplayPort, 1 х HDMI
Технічні характеристики
  • Рекомендована роздільна здатність:
    1920x1080
  • Час реакції:
    5 мс
  • Кут огляду по вертикалі:
    178 °
  • Кут огляду по горизонталі:
    178 °
  • Контрастність (статична):
    1500:1
  • Колірний обхват:
    99 %
  • Розмір пікселя:
    0.3114 мм