Артикул: GPA-400S8
Немає на складі
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
  • Знижка на товар при замовленні від 10шт-5%
  • Замовлення відправляються після повної безготівкової оплати
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • на будь-яке відділення Rozetka (тільки наперед оплачені замовлення)
  • Самовивіз з точки видачі
Способи оплати
  • Безготівковий переказ на рахунок компанії (рахунок фактуру скидає менеджер)
Опис
Характеристики
Основні
  • Тип:
    для ПК
Фізичні
  • Колір корпусу:
    сірий
  • Габарити ( ВxШxГ ):
    86x150x140
Потужність
  • Потужність:
    400 Вт
  • Форм-фактор:
    ATX
Характеристики
  • Тип PFC:
    активна
  • Кількість вентиляторів:
    1
  • Діаметр вентилятора:
    120 мм
  • Стандарт ATX 12В в.:
    2.3
  • Захист від перенапруги:
    так
  • Захист від надлишкового струму:
    так
  • Захист від короткого замикання:
  • ККД:
    80 %
Конектори живлення
  • Живлення MB / CPU:
    24+4 pin
  • SATA:
    3 шт
  • PCI-E 8pin: