Артикул: GPS-650A8
Немає на складі
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
  • Знижка на товар при замовленні від 10шт-5%
  • Замовлення відправляються після повної безготівкової оплати
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • на будь-яке відділення Rozetka (тільки наперед оплачені замовлення)
  • Самовивіз з точки видачі
Способи оплати
  • Безготівковий переказ на рахунок компанії (рахунок фактуру скидає менеджер)
Опис
Характеристики
Основні
  • Тип:
    для ПК
  • Максимальне навантаження:
    +12V2 - n/a, +3.3V - 20A, +5V - 20A, +5V & +3,3V combined 120W, +12V1 - 50A, +12V1, +12V2 combined 600W
Фізичні
  • Колір корпусу:
    чорний
  • Габарити ( ВxШxГ ):
    87 x 140 x 150
Потужність
  • Потужність:
    650 Вт
  • Форм-фактор:
    ATX, EPS
Характеристики
  • Тип PFC:
    активна
  • Кількість вентиляторів:
    1
  • Діаметр вентилятора:
    120 мм
  • Стандарт ATX 12В в.:
    2.3
  • Захист від перенапруги:
    так
  • Захист від надлишкового струму:
    так
  • Захист від короткого замикання:
  • ККД:
    85 %
  • Регулювання оборотів вентилятора:
Конектори живлення
  • Живлення MB / CPU:
    24+8+4 pin
  • SATA:
    6 шт
  • PCI-E 8pin:
    2 шт
  • Molex (IDE):
    2 шт
  • Floppy:
    1 шт
  • 8pin EPS (4+4):