Конвектор електричний ARDESTO CH-1500MCW, 15 м2, 1500 Вт
Артикул: CH-1500MCW
Бренд: ARDESTO
Немає на складі
В наявності
Немає на складі
Способи доставки
  • Знижка на товар при замовленні від 10шт-5%
  • Замовлення відправляються після повної безготівкової оплати
  • Самовивіз з Нової пошти
  • Кур'єр Нової Пошти
  • на будь-яке відділення Rozetka (тільки наперед оплачені замовлення)
  • Самовивіз з точки видачі
Способи оплати
  • Безготівковий переказ на рахунок компанії (рахунок фактуру скидає менеджер)
Опис
Електричний конвектор з механічним управлінням, класом захисту IP24 і потужністю 1500 Вт. Розрахований на обігрів 15 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
Основні
  • Тип:
    Обігрівач електричний
  • Установка:
    для підлоги, настінний
  • Нагрівальний елемент:
    закритий оребрений
Основні характеристики
  • Номінальна напруга:
    220 В
  • Площа обігріву:
    15 кв.м
  • Потужність нагріву макс.:
    1.5 кВт
  • Обсяг обігріву:
    37 м³
  • Температура поверхні:
    90 °С
Загальне
  • Довжина кабеля:
    1.55 м
Фізичні
  • Колір:
    білий
  • Вага:
    4.4 кг
  • Габарити:
    66х45х11
  • Номінальний струм:
    5.8 А